Zemnieki, lauksaimnieki / Jūrmala, Kaugurciems

Jūrmala, Kaugurciems

Esmu mājražotāja, gatavoju dzidrinātu sviestu, jeb ghī.

Ghī sviests ir dzidrināts sviests - piena tauki bez laktozes. Ghī sviestam ir viegla, patīkama riekstaina karameļu garša, tas lieliski sader ar jebkuru ēdienu, to var lietot kā veselīgu aizstājēju eļļām, kuras lietojam pārtikā. Ghī būs pieņemams gan labas garšas baudītājiem, gan cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot savu veselību. Tas ir veselīgs produkts, jo nesatur piemaisījumus, piemēram, augu eļļas un konservantus. Šāds sviests ir neatņemama sastāvdaļa ājurvēdā, kur to uzskata par uzturlīdzekli, kas lieliski uzlabo veselību: veicina gremošanu, fermentu darbību organismā, nepiesārņo aknas, bet dod tām spēku, mazina holesterīna līmeni asinīs, satur dažādus vitamīnus, uzlabo imūnsistēmu un palēnina novecošanās procesus. Ghī sviestu izmanto gaļas, dārzeņu cepšanai, kā piedevu pie rīsiem, vistas, zivju ēdieniem, garšvielu apcepšanai, biezputrās. Ja ēdienu gatavo, izmantojot ghī sviestu, tas saglabā savas garšas īpašības: ja to uzkarsē l... Lasīt tālāk

Kontaktinformācija

Telefons:22315994
E-pasts:gisaulessviests@inbox.lv
Adrese:Jūrmala, Tallinas 32
*Tiek piedāvāta piegāde kartē norādītajā reģionā.

a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a
Kas ir zemkopis.lv?
Zemkopis.lv ir savstarpējās sadarbības platforma starp zemniekiem un pilsētniekiem. Platformas galvenais mērķis ir vienkopus apkopot vietējos mazos lauksaimniekus un mājražotājus, tādejādi tiem radot iespēju realizēt savus saražotos produktus, savukārt iedzīvotājiem sniegt iespēju iegādāties svaigu, ar mīlestību audzētu, kvalitatīvu pārtiku, bez veikala uzcenojuma ar piegādes iespējām līdz dzīvesvietai.

Tā būs iespēja pilsētniekam vai ikvienam, kas vēlēsies, regulāri tikt pie svaigas, sezonālas, vietējās pārtikas, pasūtot to pa tiešo no zemnieka.

Zemkopis.lv ir lieliska alternatīva industriālajai un konvencionālajai pārtikas sistēmai, jo sniedz iespēju iegādāties produktus pa tiešo no vietējā ražotāju. Palīdz zemniekiem īsā laikā realizēt izaudzētos produktus.

Tuvākajā laikā plānots piesaistīt vairākus simtus zemnieku, kas nodrošinās pilsētniekus ar plaša klāsta sezonāliem pārtikas produktiem (maizi, ievārījumu, medu, olām, piena produktiem, gaļu, zivīm, dārzeņiem, augļiem, graudaugiem, u.c.).

Mums ir svarīgas cieņpilnas attiecības un laipna attieksme pret katru ražotāju, dzīvnieku, cilvēku un planētu Zeme. Mūsu vīzija ir uzlabot saikni un iepazīstināt pircējus ar patieso pārtikas radītāju. Platformā esošie zemnieki tiek atlasīti, jo mums ir būtiski, lai pārtika tiek ražota pēc augstiem kvalitātes standartiem.

Šobrīd pārtikas produktu pasūtīšanas process notiks sekojošā veidā: Katrs interesents varēs atzīmēt savu atrašanās vietu kartē un tajā parādīsies tuvākie zemnieki, to produktu klāsts un viņu pašu piegādes iespējas.
Profila informācija Atrašanās vieta Interesējošie produkti Manas vietas Iziet
Latviski English Русский