Tirdziņi / Norkalnu labumi

Norkalnu labumi

"Norkalnu labumi"  piedāvā šādus pārtikas produktus: zivju preservi; olas; dārzeņi un to produkti; augļi; dārzeņu un puķu stādi. Produktu klāsts ir plašs, daudzveidīgs un mainīgs, tāpēc, zivju produkcijai tehnoloģe un saimniece vienā personā -  Aiga klientiem izsniedz aktuālo sarakstu pēc kura var vadīties, veicot pasūtījumu uz tālruni Nr.26395772. Par stādiem un dārzeņiem papildus var zvanīt saimniekam Normundam uz tālruņa Nr.26466101. Produktus iespējams iegādāties uz vietas saimniecībā, sestdienās no plkst. 7:00 – 13:00 Skultes tirgū un ceturtdienās no plkst. 14:00 – 18:00 ielu tirdzniecībā vairākās Liepupes pagasta vietās. Iespējami skaidras naudas norēķini.
Uzņēmums dibināts 2012.gadā, Normunds un Aiga Baumaņi ir nodrošinājuši savus klientus ar zivju pārstrādes produktiem Skultes tirgū jau 9 gadus, kā arī saimniecība ir izveidojusi sadarbību ar vietējām ēdināšanas iestādēm, nodrošinot dārzeņu un zivju produktu piegādi.
Saimniecībai svarīgākais ir nevis strādāt uz kvantitāti, b... Lasīt tālāk
Šeit attēlota informācija no portāla novadagarsa.lv

Kontaktinformācija

Telefons:26395772
E-pasts:norkalni2@inbox.lv
Adrese:Salacgrīvas novads, Liepupes pagasts, “Norkalni”

Piedāvā

Cepta reņģu fileja želejā 330g
Mazumā
Sezonāli
Izmarinēta, filēta reņģe marinādē 220g
Mazumā
Sezonāli
Karsti kūpinātās zivis - reņģe, siļķe, skumbrija.
Mazumā
Sezonāli
Cepta siļķu fileja
Mazumā
Sezonāli
330g iepakojumā gan tomātu mērcē, gan sinepju mērcē, gan dārzeņu mērcē ar kāpostiem, puraviem, sīpoliem un papriku .
Marinēta siļķe
Mazumā
Sezonāli
330g vai 500g iepakojumā ar marinētiem gurķiem un sīpoliem majonēzē; ar marinētiem gurķiem un sīpoliem, vārītām bietēm majonēzē ; ar vārītiem burkāniem, kukurūzu un marinētiem sīpoliem .
Karsti kūpināta skumbrijas fileja ; Auksti kūpināta skumbrija ar asaku uz svaru
Mazumā
Sezonāli
Karsti kūpināta skumbrijas fileja želejā 550g
Mazumā
Sezonāli
Gurķi
Mazumā
Sezonāli
Tomāti
Mazumā
Sezonāli
a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a
Kas ir zemkopis.lv?
Zemkopis.lv ir savstarpējās sadarbības platforma starp zemniekiem un pilsētniekiem. Platformas galvenais mērķis ir vienkopus apkopot vietējos mazos lauksaimniekus un mājražotājus, tādejādi tiem radot iespēju realizēt savus saražotos produktus, savukārt iedzīvotājiem sniegt iespēju iegādāties svaigu, ar mīlestību audzētu, kvalitatīvu pārtiku, bez veikala uzcenojuma ar piegādes iespējām līdz dzīvesvietai.

Tā būs iespēja pilsētniekam vai ikvienam, kas vēlēsies, regulāri tikt pie svaigas, sezonālas, vietējās pārtikas, pasūtot to pa tiešo no zemnieka.

Zemkopis.lv ir lieliska alternatīva industriālajai un konvencionālajai pārtikas sistēmai, jo sniedz iespēju iegādāties produktus pa tiešo no vietējā ražotāju. Palīdz zemniekiem īsā laikā realizēt izaudzētos produktus.

Tuvākajā laikā plānots piesaistīt vairākus simtus zemnieku, kas nodrošinās pilsētniekus ar plaša klāsta sezonāliem pārtikas produktiem (maizi, ievārījumu, medu, olām, piena produktiem, gaļu, zivīm, dārzeņiem, augļiem, graudaugiem, u.c.).

Mums ir svarīgas cieņpilnas attiecības un laipna attieksme pret katru ražotāju, dzīvnieku, cilvēku un planētu Zeme. Mūsu vīzija ir uzlabot saikni un iepazīstināt pircējus ar patieso pārtikas radītāju. Platformā esošie zemnieki tiek atlasīti, jo mums ir būtiski, lai pārtika tiek ražota pēc augstiem kvalitātes standartiem.

Šobrīd pārtikas produktu pasūtīšanas process notiks sekojošā veidā: Katrs interesents varēs atzīmēt savu atrašanās vietu kartē un tajā parādīsies tuvākie zemnieki, to produktu klāsts un viņu pašu piegādes iespējas.
Profila informācija Atrašanās vieta Interesējošie produkti Manas vietas Iziet
Latviski English Русский