Tirdziņi / SIA MārLapiņi

SIA MārLapiņi

Dažādi produkti, kas top ar un no mārrutkiem. Produkcija nopērkama dažādos mazajos eko, zemnieku un gaļas veikaliņos Rīgā, Mārupē, Talsos, Jelgavā, Liepājā, Ventspilī, Alūksnē.
Šobrīd  pieejama visa produkcija sortimentā, piegāde notiek caur pakomātiem. Norēķini - ar pārskaitījumu.
Tuvojoties svētkiem, Mārlapiņi piedāvā savus gardumus arī skaisti noformētos dāvaniņu iesaiņojumos. 
Uzņēmums dibināts 2018.gada decembrī, bet zīmols MārLapiņi radies 2016.gada rudenī. Tas ir ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar dažādu produktu ražošanu ar un no mārrutkiem. Pa šiem gadiem uzkrāta pieredze par mārrutkiem un to pārstrādi , mārrutka labajām īpašībām.
Mārrutki, lai arī piemirsti,  ir viena no pasaules vērtīgākajām saknēm. Mēs cilvēkiem piedāvājam pašu rokām tīrītus, mizotus un gatavotus mārrutkus, kas pārsteidz arī tos, kam šķiet, ka mārrutki viņiem negaršo. Mēs ražojam tikai tādus produktus, ko paši lietojam savā uzturā.
Mūsu zīmols 2018.gadā saņēma Mārupes novada gada balvu nominācijā Ga... Lasīt tālāk
Šeit attēlota informācija no portāla novadagarsa.lv

Kontaktinformācija

Telefons:26411511
E-pasts:maris@marlapini.lv
Adrese:Mārupes novads, Jaunmārupe, Mazcenu aleja 10 - 61
*Tiek piedāvāta piegāde kartē norādītajā reģionā.

Piedāvā

Mārrutki ar un bez piedevām
Vairumā
Visu gadu
Pieejami gan vairumā, gan mazumā. Dabīgi mārrutki.
Mārrutku etiķis ar čili
Vairumā
Visu gadu
Pieejams gan vairumā, gan mazumā. Dabīgā ābolu etiķī izturēti mārrutki un čili.
Mārrutku balzāmetiķis
Vairumā
Visu gadu
Pieejams gan vairumā, gan mazumā.
MārLapiņi Bomba
Vairumā
Visu gadu
Pieejams gan vairumā, gan mazumā. Dabīgā abolu etiķi noturētas 9 veselīgas piedevas. “MārLapiņi Bomba” - saaukstēšanās/gripas gadījumā vai katru dienu, lai stiprinātu veselību un imunitāti.
Mārrutku šokolādes trifeles
Mazumā
Visu gadu
Marinēti mārrutki
Mazumā
Visu gadu
a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a
Kas ir zemkopis.lv?
Zemkopis.lv ir savstarpējās sadarbības platforma starp zemniekiem un pilsētniekiem. Platformas galvenais mērķis ir vienkopus apkopot vietējos mazos lauksaimniekus un mājražotājus, tādejādi tiem radot iespēju realizēt savus saražotos produktus, savukārt iedzīvotājiem sniegt iespēju iegādāties svaigu, ar mīlestību audzētu, kvalitatīvu pārtiku, bez veikala uzcenojuma ar piegādes iespējām līdz dzīvesvietai.

Tā būs iespēja pilsētniekam vai ikvienam, kas vēlēsies, regulāri tikt pie svaigas, sezonālas, vietējās pārtikas, pasūtot to pa tiešo no zemnieka.

Zemkopis.lv ir lieliska alternatīva industriālajai un konvencionālajai pārtikas sistēmai, jo sniedz iespēju iegādāties produktus pa tiešo no vietējā ražotāju. Palīdz zemniekiem īsā laikā realizēt izaudzētos produktus.

Tuvākajā laikā plānots piesaistīt vairākus simtus zemnieku, kas nodrošinās pilsētniekus ar plaša klāsta sezonāliem pārtikas produktiem (maizi, ievārījumu, medu, olām, piena produktiem, gaļu, zivīm, dārzeņiem, augļiem, graudaugiem, u.c.).

Mums ir svarīgas cieņpilnas attiecības un laipna attieksme pret katru ražotāju, dzīvnieku, cilvēku un planētu Zeme. Mūsu vīzija ir uzlabot saikni un iepazīstināt pircējus ar patieso pārtikas radītāju. Platformā esošie zemnieki tiek atlasīti, jo mums ir būtiski, lai pārtika tiek ražota pēc augstiem kvalitātes standartiem.

Šobrīd pārtikas produktu pasūtīšanas process notiks sekojošā veidā: Katrs interesents varēs atzīmēt savu atrašanās vietu kartē un tajā parādīsies tuvākie zemnieki, to produktu klāsts un viņu pašu piegādes iespējas.
Profila informācija Atrašanās vieta Interesējošie produkti Manas vietas Iziet
Latviski English Русский